WHATSAPP CANLI DESTEK

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Site Haritası

Hakkımızda

Yurt Kuruluş ve Yönetim Bilgisi

Nevşehir'e yıllarca maddi ve manevi hizmetlerde bulunan,  Mahmud Sami Ramazanoğlu İlim ve Kültür Vakfı'nın önderliğinde 2016 Eğitim Öğretim döneminde hayır sever iş adamı ve  halkımızın  katkı ve destekleri ile şehrimizin hizmetine sunduğu Özel Nevşehir Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Evleri, Öğrencilerine evlerinin konforu ve sıcaklığını sunmayı ve aynı zamanda anlayışlı ve tecrübeli yönetimi, güler yüzlü personeli ile kendisini tercih edenlere en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiş bir kuruluştur.

Binamız temelden öğrenci evleri olarak projelendirilerek yapılmış ve bu şekilde hizmet vermektedir. Asansörlü olan 4 Katlı binamız da her katta Apart tarzı 4 daire bulunmakta, her daire 4 yada 5 öğrenciden oluşmaktadır. Toplam 64 öğrenci kapasiteli,  mutfak, banyo, tuvalet ve balkon, 7/24 sıcak su ve internet ve her gün 2 öğün yemek imkanlarıyla ve üniversite kampüsüne yürüyerek 10 dakika mesafede Nevşehir'de aile ve ev ortamını aratmayacak konforda olan Özel Nevşehir Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Evleri sadece fiziki imkanlarıyla değil öğrencilere verdiği manevi eğitimle de ön plana çıkıyor.

Ev öğrencileriyle birebir ilgilenen Mahmud Sami Ramazanoğlu İlim ve Kültür Vakfı eğitimcilerinin her ay öğrencilere verdiği seminerler ve yurt yönetimi tarafından düzenlenen kariyer günleri, şehir içi ve şehir dışına düzenlenen geziler, vadi yürüyüşleri, kamplar da yurdun öğrencilerine sunduğu imkanlardan bazıları
• Evlerimiz bir yurt değildir. Ev ortamı rahatlığı, huzuru ve güvenliğinde seçilmiş öğrencilerimizden oluşan bir aileler topluluğudur.

• Amacımız Nevşehir ilimizde okumayı tercih eden çocuklarımıza ve eğitime katkıda bulunmaktır.

• Mükemmelliği hedefleyerek, bir öğrencinin ihtiyacı olan her şeyi en ince detayına kadar bir araya toplayarak öğrencilerimize güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak.

• Öğrencilerin taleplerini taahhüt edildiği şekilde karşılamak, evlerindeki huzur, sıcaklık ve güveni sağlamak. Sunulan hizmetlerde mutlaka memnuniyeti sağlamak ve yaşanılır yaşam evleri oluşturmak.
• Üniversite öğrencilerine Asansörlü 4 Katlı binasında her katta Müstakil  4 daire bulunmakta, her dairede büyüklüğüne göre 4 yada 5 kişi kalmakta, rahat, huzurlu, güvenilir, nezih ve sağlıklı bir ortamda ikamet etmelerini sağlamaktır.
• Müstakil dairelerimizin içinde Mutfak, Banyo, Tuvalet, Balkon, eşyalı olarak hizmetlerine sunulmaktadır.
• Her dairede müstakil kombi bulunmakta, mutfak, banyo ve ısınmada doğalgaz kullanılmaktadır.

• Nevşehir’in en prestijli Erkek Yüksek Öğrenim Öğrenci Evleri adına kalite ve güvenden ödün vermeden öğrencilerine evlerinin konforunu sunmayı ve aynı zamanda anlayışlı ve tecrübeli yönetimi, güler yüzlü personeli ile kendisini tercih edenlere en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiş bir kuruluştur.

  Nevşehir Yüksek Öğrenim

Erkek Öğrenci Evi Müdürlüğü